PERSONEEL 2020

 

Lourens Pieterse

Hoof

JJ Hennop

Adjunkhoof – Sport: Landbouwetenskappe

George Matfield

Adjunkhoof – Ontwikkeling: Fisiese Wetenskappe

Magda Viljoen

Adjunkhoof – Akademie: Fisiese Wetenskappe

Retha Batts

Onderwyser: Engels

Malie Bezuidenhout

Onderwyser: Engels

Lettie Bosman

Onderwyser: Afrikaans

Sanette Blignaut

Onderwyser: Kuns en Kultuur en Visuele kuns

 

Karen Buss

Departementshoof – Tegnies : Ingenieursgrafika en Ontwerp

Elsabé Cilliers

Depatementshoof – Ekonomiese en Bestuurswetenskappe: Rekeningkunde

Magda du Plessis

Onderwyser: Rekenaartoepassingstegnologie

 

Mari du Rand

Onderwyser: Ingenieursgrafika en Ontwerp

Nicole Ferguson

Onderwyser: Engels

Johan de Witt

Onderwyser: Verbruikerstudies

Anez Ferreira

Onderwyser: Inligtingstegnologie en Rekenaartoepassingstegnolgie

Dina Fourie

Onderwyser: Besigheidstudies, Rekeningkunde en EBW

Nicole Ferguson

Onderwyser: Engels

Amelia Fourie

Onderwyser: Engels

 

Klärschen Gordon

Onderwyser: Natuurwetenskappe

Christelle Hanger

Onderwyser: Engels

Amelia Harper

Onderwyser: Afrikaans

Karen Heese

Departementshoof – Lewensoriëntering/IT & RTT: Rekenaartoepassingstegnologie en Wiskunde

Michelle Hennop

Onderwyser: Wiskunde

Theorene Janse van Rensburg

Onderwyser: Wiskunde en Wiskundige Geletterdheid

Karen Jooste

Onderwyser: Ekonomie en Engels

Ronel Jordaan

Departementshoof – Engels: Engels

Jaco Kleynhans

Onderwyser: Sosiale Wetenskap

Madré Kleynhans

Onderwyser: Afrikaans

Jan Koekemoer

Onderwyser: Lewenswetenskappe

Stephnie Kroukamp

Departementshoof – Wiskunde: Wiskunde

Werner Luddick

Onderwyser: Meganiese Tegnologie

Christelle Matfield

Onderwyser: Fisiese Wetenskappe en Natuurwetenskappe

Lucas Meiring

Onderwyser: Tegnologie

Tiaan Moore

Onderwyser: EBW

Ronel Mulder

Onderwyser: Verbruikerstudies

Christelle Nienaber

Onderwyser: Fisiese Wetenskappe en Natuurwetenskappe

Estee Odendaal

Onderwyser: Besigheidstudies en Rekeningkunde

Magriet Pieterse

Departementshoof – Afrikaans

Elize Potgieter

Onderwyser: Afrikaans

Stacha Pretorius

Onderwyser: Engels

Liesl Pretorius

Onderwyser: Fisiese Wetenskappe en Natuurwetenskappe

Elmee Rappard

Onderwyser: Wiskunde en Natuurwetenskappe

Leon Riekert

Onderwyser: Siviele Tegnologie en IGO

Janice Rudolph

Onderwyser: Kuns en Kultuur

Laurika Samuel

Onderwyser: Drama en Kuns en Kultuur

Dirk Scheepers

Onderwyser: Engels

Giani Smith

Onderwyser: Afrikaans

Michelle Swanepoel

Onderwyser: Rekeningkunde

Marie van Aardt

Onderwyser: Wiskundige Geletterdheid

Lizel van Staden

Onderwyser: Ontwerp en IGO

Christa van Tonder

Onderwyser: Wiskunde

Stefan van Tonder

Onderwyser: Sosiale Wetenskappe en Geografie

Sanet van Wyk

Onderwyser: Wiskunde

Elé van den Berg

Onderwyser: Geografie en Sosiale Wetenskap

Lorescha van der Linde

Onderwyser: Besigheidstudies

Marius van der Linde

Onderwyser: Tegnologie en IGO

Anré van der Mey

Onderwyser: Wiskunde, Fisiese Wetenskappe en Natuurwetenskappe

Nadine van de Vyver

Onderwyser: Toerisme

Andri-San Venter

Onderwyser: Afrikaans

Chrizané Venter

Onderwyser: Engels

Hantie Venter

Onderwyser: Afrikaans

Susan Venter

Onderwyser: Wiskunde

Corné Viljoen

Onderwyser: Wiskunde en Wiskundige Geletterdheid

Petra Viljoen

Onderwyser: Wiskunde

Marilese von Wielligh

Onderwyser: Afrikaans

Marieta du Toit

Maatskaplike werkster

Nadia Heyns

Jeugwerker

Chanelle Howell

Assistent

Mike van der Walt

Biokinetikus

Janine Faula

Biokinetikus

Lumé Brits

Fisioterapeut

Jan van Straaten

Sportbestuurder – rugby